Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1139561

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (ścisłe Centrum)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 75-100 pln netto+VAT/h
Metodyka: Scrum
Praca zdalna: Tak

Zadania:
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java/JEE
  • Dobra znajomość języka Java i technologii JEE (znajomość technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, AJAX, JPA)
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN3, Gradle
  • Znajomość zagadnień z obszarów CI/CD (Jenkins, Bamboo)
  • Znajomości usług sieciowych w standardach SOAP i REST
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Pracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland