Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Rozwija i wdraża kompetencje techniczne produktów firmy

• Zapewnia/dostarcza płatne usługi konsultingowe

• Zapewnia solidne zrozumienie celów biznesowych związanych z projektami i / lub programami, do których jest przypisany

• Rozwija umiejętności zarządzania relacjami poprzez samodzielną współpracę z klientami

• Skutecznie komunikuje się zarówno z członkami zespołu jak i z klientami

• Podąża za metodologią dobrze zdefiniowanej pracy

• Obserwuje i rozumie dynamikę wpływu, wewnętrznie i zewnętrznie z klientami

• Wspiera zespół swoimi pomysłami i sugestiami od koncepcji do pełnego wdrożenia

Oferujemy:

• Programy edukacyjne i rozwojowe

• Umowę o pracę

• Atrakcyjny system premii kwartalnych

• Prywatną opiekę medyczną

• Uczestnictwo w ciekawych projektach

• Pracę w profesjonalnym, dynamicznym, międzynarodowym zespole

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunkach informatycznych, technicznych, inżynierskich
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe związane z programowaniem
  • Gotowość i otwartość na zdobywanie wiedzy w zakresie nowych technologii oraz wymagań biznesowych
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość i otwartość do odbywania częstych podróży służbowych do USA, Japonii, Singapuru, trwających od 1 tygodnia do kilku miesięcy (50-60% czasu pracy)
  • Znajomość programowania i projektowania przy tworzeniu aplikacji
  • Znajomość Java, J2EE, JavaScript, HTML5, REST
  • Znajomość JavaScript Frameworks (D3, ReactJS, JQuery, Angular, Knockout, etc.), Java Frameworks (Spring, Hibernate, etc.)
  • Mile widziana znajomość mobilnych platform programistycznych (iOS, Android), .NET (C#, ASP), SSO (SAML2.0, OAuth, OpenID, JWT, etc.), Security (PKI, Digital Signatures, HTTPS, SSL)

Prezentacja firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy