Michael Page Michael Page

Java Developer

Z uwagi na dynamiczny rozwój spółki osoba dołączy do zespołu i będzie jego kluczowym ogniwem.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej spółki z branży Retail aktualnie szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko Java Developer w Warszawie.

Opis stanowiska

* Udział w realizacji projektów wewnątrz organizacji;

* Tworzenie oraz rozwój nowych rozwiązań;

* Aktywne uczestnictwo w procesie tworzenia produktu końcowego;

* Współpraca z zespołem programistów i testerów;

* Tworzenie dokumentacji technicznej.

Profil kandydata

* Dobra znajomość Javy;

* Co najmniej 1 rok doświadczenia w realizacji projektów komercyjnych;

* Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

* Znajomość mikroserwisów;

* Znajomość rozwiązań Spring;

* Doświadczenie z REST, Hibernate, SOAP.

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie;

* Duże możliwości rozwoju;

* Nowoczesne narzędzia;

* Dofinansowania (wakacje, święta).

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page