Java Developer

CONNECTIS_

Warszawa, mazowieckie

CONNECTIS_
CONNECTIS_
Connectis_ smart way to technology
Od założenia firmy minęło ponad 21 lat. Zaczynaliśmy skromnie, ale teraz mamy Klientów w 14 krajach na całym świecie.
Specjalizujemy się w outsourcingu specjalistów oraz całych zespołów IT. Stworzyliśmy Connectis_cloud – bazę specjalistów IT oraz system zarządzania współpracą z nimi. Dostarczamy również gotowe produkty w modelu Managed Service. Pracujemy ściśle z klientem w tygodniowych lub dwutygodniowych sprintach. Zatrudniamy 350 osób, dziesięć razy tyle współpracuje z Connectis w oparciu o B2B.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Projekt dotyczy budowy i wdrożenia nowej funkcjonalności w bankowości elektronicznej, które w całości zastąpią obecne rozwiązania
  • Dodatkowo udział w realizacji projektów w obszarach funduszy inwestycyjnych, automatyzacji procesów biznesowych w backoffice
  • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych funkcjonalności/aplikacji
  • Stack technologiczny: Java8, Spring, Hibernate, Oracle10g, REST, SON, SOAP web service, XML, XSD, JPA, GIT, Gerrit, JAX-B, XSLT, Oracle PL/SQL

WYMAGANIA:

  • Min. 3 lata doświadczenia - Spring lub Java EE, Spring Data lub JPA, Hibernate, REST
  • Dobra znajomość systemów bazodanowych (w szczególności Oracle 10g i wyżej) w zakresie: pisanie wydajnych zapytań SQL, projektowanie i tworzenie struktur danych (tabele, indeksy, etc), znajomość zagadnień związanych z transakcjami i blokadami bazodanowymi
  • Znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych (mile widziane)

Oferujemy:

  • Biuro w centrum Warszawy
  • Najświeższe wersje technologii
  • Długofalowy projekt
  • Kartę Multisport, pakiet medyczny Medicover

Benefity

  • KOMPUTER
  • PAKIET MEDYCZNY
  • PAKIET SPORT
  • SZKOLENIA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Connectis_ w liczbach
CONNECTIS_ 14 krajów
CONNECTIS_ średnio 18 ofert pracy dziennie
CONNECTIS_ lat doświadczenia w IT
CONNECTIS_ 66 litrów świeżej kawy
wypitej dziennie
CONNECTIS_ 350 zakontraktowanych
ekspertów IT
CONNECTIS_ 60 000 ekspertów IT