Hays Poland

Java Developer

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117286

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: projekt długoterminowy
Stawka: 100 zł / h netto
Praca zdalna: częściowo możliwa
Angielski: znajomość na poziomie dobrym

Zadania:
  • realizacja projektów biznesowych
  • implementacja testów jednostkowych i skryptów Continous Integration, Continous Delivery
  • współpraca z FrontEnd developerami, administratorami
  • implementacja logiki aplikacji biznesowych w Java i interfejsów komunikacyjnych z warstwą front-endu

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Javy oraz frameworków Spring, Spring Boot
  • znajomość zagadnień z komunikacją API (WebService m. in. XSD, WSDL, SOAP, RESTful)
  • znajomość wzorców projektowych i metod optymalizacji i jakości kodu
  • znajomość zaleceń OWASP)

Mile widziana:
  • znajomość technologii i frameworków: JavaScript, HTML5, CSS3, JQuery, JSON/XML, Aurelia, Angular2, ReactJS, Bootstrap
  • znajomość technologii backend’owych: NodeJS, Python, Lua
  • praktyczna znajomość zagadnień Continous Integration i Continous Delivery
  • praktyczna zagadnień i rozwiązań dockerowych (np. OpenShift)
  • znajomość notacji BPMN i UML,
  • wiedza z zakresu bankowości i podstawowych produktów bankowych
  • znajomość metodyki i narzędzia AGILE

Oferujemy:
  • współpraca w oparciu o B2B
  • atrakcyjne stawki
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland