Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116307

YHays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: długofalowo
Stawka: 100 zł / h netto

Zadania:
  • projektowanie i programowanie rozwiązań informatycznych w technologii Java w zespole działającym zgodnie z regułami zwinnego wytwarzania oprogramowania (Scrum)
  • dokumentowanie wykonanej pracy
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • współpraca z kierownikami projektów, Scrum Masterami i właścicielami produktów oraz innymi zespołami przy realizacji projektów informatycznych

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka JAVA
  • znajomość: J2EE, EJB, JPA/Hibernate, Spring, Web Services (SOAP, REST)
  • podstawowa znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript
  • podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego
  • umiejętność pracy w IDE (InteliJ lub Eclipse lub Netbeans)
  • znajomość narzędzi typu GIT, GitLab, Jira
  • umiejętność pracy w zespole programistów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk w zakresie tworzenia oprogramowania

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland