Java Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Java DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Dokumentowanie wykonanej pracy.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych
  • Doświadczenie z programowaniem w Java ver 7 i 8.
  • Dobra znajomość technologii JEE.
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego.
  • Praktyczna znajomość Apache / Tomcat, Spring, Hibernate
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgresSQL, MSSQL, Oracle, MySQL)
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript.
  • Znajomość narzędzi typu GIT, Jenkins, Jira, IntelliJ IDEA
  • Znajomość SOA, WebServices.

Dodatkowym atutem będzie m.in:

  • Certyfikacja Java.
  • Znajomość JMS, Clojure
  • Znajomość wzorców oprogramowania
  • Praca w metodyce SCRUM.

Oferujemy:

  • Formę współpracy B2B,
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,
  • Indywidualna ścieżka kariery,
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i pakietu szkoleń,
  • Elastyczny czas pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.