Java Developer

Euvic Services
Euvic Services sp. z o. o. to polska firma informatyczna, specjalizująca się w wytwarzaniu oprogramowania. Stanowimy część Grupy Euvic, dzięki czemu łączy swoje kompetencje z pozostałymi spółkami członkowskimi.

Skupiamy się na wdrażaniu i utrzymaniu rozwiązań chmurowych Microsoft Azure oraz Office 365. Rozwijamy platformy Microsoft SharePoint oraz własne, dedykowane systemy informatyczne oparte o Microsoft .NET.

Dedykowany zespół wsparcia świadczy usługi utrzymania systemów informatycznych w trybie 24/7/365. Wspieramy klientów w modelu outsourcingu specjalistów IT i programistów w wielu specjalnościach.

Jest nas obecnie prawie 60 osób i czekamy na Ciebie!
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
2 lata
Rodzaj umowy
Na czas nieokreślony
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

Opis stanowiska:

  • projektowanie nowych funkcjonalnych rozwiązań i ich implementacja w postaci kodu Java;
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym;
  • wdrażanie i analiza wydajności stworzonych aplikacji;
  • wsparcie technologiczne dla procesów, które zachodzą w firmie.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość Spring Framework;
  • znajomość języka zapytań SQL; Apache Camel;
  • doświadczenie w integracji systemów informatycznych;
  • znajomość: IDE (Eclipse, NetBeans, IDEA), systemu kontroli wersji (Git lub SVN), Maven.

Oferujemy:

  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport;
  • możliwość praktycznego wykorzystania takich technologii jak serwery aplikacji (Weblogic, Tomcat), bazy danych (Oracle, MySQL) oraz wiele innych;
  • dostęp do najnowszych technologii, rozwiązań, metodyk (np. SCRUM);
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach;
  • elastyczny czas pracy, częściowa praca zdalna;
  • płatny urlop.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.