Java Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Java DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie i programowanie rozwiązań informatycznych w technologii Java w zespole działającym zgodnie z regułami zwinnego wytwarzania oprogramowania (Scrum),
  • dokumentowanie wykonanej pracy,
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • współpraca z kierownikami projektów, Scrum Masterami i właścicielami produktów oraz innymi zespołami przy realizacji projektów informatycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub z dziedziny nauk ścisłych,
  • bardzo dobra znajomość języka JAVA i gotowość do rozwijania swoich umiejętności,
  • znajomość: J2EE, EJB, JPA/Hibernate, Spring, Web Services (SOAP, REST),
  • podstawowa znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript,
  • podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego,
  • umiejętność pracy w IDE (InteliJ lub Eclipse lub Netbeans),
  • znajomość narzędzi typu GIT, GitLab, Jira,
  • umiejętność pracy w zespole programistów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk w zakresie tworzenia oprogramowania

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność pracy w zespole działającym zgodnie z regułami Scrum,
  • certyfikacja w zakresie JAVA,
  • znajomość: JavaScript, JQuery, Angular, Thymeleaf,
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych.

Oferujemy:

  • dostęp do najnowszych narzędzi i technologii związanych z wytwarzaniem oprogramowania,
  • możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami,
  • udział w unikalnych i innowacyjnych przedsięwzięciach o różnorodnej skali złożoności, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego, finansowanie szkoleń i certyfikatów, udział w konferencjach,
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.