Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1096017

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – eksperta w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Java Software Engineer

Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Projektowanie oraz implementację funkcjonalności zgodnie z dobrymi praktykami tworzenia kodu,
  • Konfiguracja narzędzi developerskich, środowisk developerskich/testowych,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Raportowanie o postępach prac w projekcie.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość jezyka Java 1.7,
  • Znajomość Spring (minimum w wersji 4.0.5.RELEASE),
  • Znajomość AngularJS (min w wersji 1.2.18),
  • Znajomość jUnit,
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji svn, git,
  • Znajomość baz danych (Oracle),
  • Znajomość MyBatis,
  • Znajomość jęz. angielskiego (komunikacja z klientem).
Mile widziane:
  • Znajomość narzędzi Continuous integration (np. Jenkins).
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland