Java Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, znanej na rynku firmy z obszaru ubezpieczeń, szukamy aktualnie osoby na stanowisko:

Java DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwijanie systemów informatycznych na potrzeby firmy
  • Tworzenie i wdrażanie nowych aplikacji
  • Modyfikacja rozwiązań i wprowadzanie nowych modułów do istniejących aplikacji
  • Testowanie stworzonych aplikacji
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomośc języka Java
  • Znajomość Spring, Hibernate i Angulara
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Pracę w zespole doświadczonych programistów
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego, możliwość zdobycia doświadczenia również na stanowisku Team Leadera
  • Wynagrodzenie 10 000 - 15 000 PLN brutto w zależności od doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w firmie inwestującej w nowe technologie
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów (Multisport, lekcje języka angielskiego i wiele innych)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

Wstępnie zainteresowane osoby zapraszam do rozmowy na temat projektów prowadzonych przez nasz zespół.

Consultant ICT: 723 239 635, awg@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.