Java Developer

Devire

Warsaw, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warsaw

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest lider w branży ubezpieczeń, jedna z najprężniej rozwijających się polskich firm na rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer

Główne obowiązki:

  • współtworzenie i programowanie w głównym systemie Klienta
  • współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązań dla biznesu
  • wsparcie testów akceptcyjnych oraz wdrożenie rozwiązań
  • utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • stabilizacja wdrożonych rozwiązań

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty Java/JEE
  • znajomość GOSU (nice to have)
  • bardzo dobrą znajomość języka Java i technologii JEE
  • znajomość relacyjnych baz danych i SQL
  • znajomość XML
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych
  • znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat i Jetty
  • znajomośc Maven i Ant

Oferujemy:

  • kontratk B2B (via Devire)
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • kartę MultiSport
  • pracę w biurze naszego Klienta w atrakcyjnej lokalizacji

Devire Devire Devire Devire