Java Developer

HRK S.A.

Sopot, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Java DeveloperMiejsce pracy: Sopot

Zadania:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Dokumentowanie wykonanej pracy.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych
  • Doświadczenie z programowaniem w Java.
  • Dobra znajomośćtechnologii JEE.
  • Podstawowe umiejęnośi w zakresie projektowania algorytmó, analizy złżnośi obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego.
  • Praktyczna znajomośćApache / Tomcat, Spring, Hibernate
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgresSQL, MSSQL, Oracle, MySQL)
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript.
  • Znajomość narzędzi typu GIT, Jenkins, Jira, IntelliJ IDEA
  • ZnajomośćSOA, WebServices.

Dodatkowym atutem będzie m.in:

  • Certyfikacja Java.
  • Znajomość serwera aplikacyjnego Glassfish
  • Znajomość JMS, Clojure
  • Znajomość wzorców oprogramowania
  • Praca w metodyce SCRUM.

Oferujemy:

  • Formę współpracy B2B,
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięu ogólnopolskim i międzynarodowym,
  • Indywidualna ścieżka kariery,
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń
  • Elastyczny czas pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.