Java Developer

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, który jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych dla kilku branż poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Java DeveloperMiejsce pracy: Rzeszów

Główne technologie w  projekcie:

Java 8, Spring 4, Angular JS, Angular 5, JavaScript, JQuery, Oracle, PL, SQL6

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość jezyka Java 8
  • Znajomość Spring i Hibernate
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Mile widziana znajomość technologii front-endowych

Zalety:
  • Rozwojowe projekty, oparte na dużym przepływie danych
  • Bogaty pakiet benefitów
  • 80h w roku na rozwój własny
  • Wspierający przełożeni i świetna atmosfery pracy

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy