Cyclad Sp. z o.o.

Java Developer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finansowa, ubezpieczeniowa
  • Siedziba firmy: Sopot
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B1
  • Tech stack: Java 11, Spring, API Rest, GIT, JIRA, Linux
  • Wynagrodzenie: B2B: 120PLN/h netto + VAT UoP: 14k brutto

Opis stanowiska:

  • Tworzenie zaawansowanych systemów, rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Wdrożenia systemów dla klientów, głownie z branży finansowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Znajomość Spring Framework
  • Umiejętność tworzenia API opartych na REST
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i testów integracji
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT, znajomość zasad git-flow
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Znajomość zagadnień związanych z CI/CD
  • Doświadczenie w pracy z issue tracker (JIRA/YouTrack)
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z warstwą serwerową i sieciową aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy na systemie Linux
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność

Mile widziane:

  • Umiejętność administrowania serwerami opartymi na Linux (nastawienie na DevOps)
  • Znajomość działania narzędzi: Nexus, Redis, RabbitMQ, Kafka, Graylog, Elasticsearch
  • Znajomość Spring Security
  • Znajomość standardów autoryzacji (OAuth 2, OIDC, JWT)
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Doświadczenie w pracy z Kubertnetes
  • Doświadczenie w pracy z AWS lub GCP
  • Znajomość innych języków programowania opartych o JVM
  • Umiejętność wytwarzania aplikacji mobilnych

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Regularne spotkanie z ekspertami IT i nie tylko

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.