Java Developer

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1137270

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań/Centrum
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 100 - 130 zł netto/h
Angielski: B2
Praca zdalna: 1 – 2 dni w tygodniu

Zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie systemu w oparciu o architekturę mikroserwisów,
  • Pracę z najlepszymi na rynku silnikami biometrycznymi oraz wykorzystanie ich API,
  • Definiownie oraz realny wpływ na architekturę systemu i tworzone rozwiązania,
  • Monitorowanie i świadczenie wsparcia w zakresie budowanych aplikacji,
  • Utrzymywanie wysokiej jakości standardów wytwarzania oprogramowania

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu systemów informatycznych
  • Znajomość Spring Boot 2.x oraz infrastruktury w ramach Spring Cloud
  • Znajomość języka JAVA w wersji minimum 1.8
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań w ramach architektury mikroserwisów
  • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania
  • Znajomość GIT/ GitFlow
  • Znajomość Maven'a
  • Znajomość systemów Unix pozwalająca na swobodną pracę
  • Devops CI/CD jenkins
  • znajomość narzędzi Jira, Enterpise Architect, Git Lab i innych

Mile widziane:

  • Znajomość Apache Kafka
  • Znajomość OpenShift/ Kubernetes
  • Znajomość Jenkinsa

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland