Java Developer

JOBME S.A.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Udział w ciekawych i zaawansowanych międzynarodowych projektach tworzenia aplikacji dla branży turystycznej
  • Pisanie kodu z realną możliwością wpływu na technologie i frameworki
  • Ścisła współpraca z innymi Developerami, Projektantem, Specjalistami QA, Scrum Masterem i Product Ownerem

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i wyluzowanej firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Multisport,
  • Niestandardowe eventy integracyjne,
  • Szkolenia – cztery ścieżki rozwoju dostępne dla każdego pracownika,
  • Lekcje języka angielskiego w siedzibie firmy,
  • Bardzo dobrą i swobodną atmosferę w miejscu pracy,
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami i ekspertami
  • Bardzo komfortowe warunki pracy w designerskich biurach

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia komercyjnego w poniższych technologiach:

        Java 1.8, Spring, Hibernate, JUnit, XML, REST, SOAP

  • doświadczenie w pracy w SCRUM,
  • znajomość j. angielskiego na poz. B2,
  • chęć współpracy,
  • otwarta głowa i kreatywność :)

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy