NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Java Developer

Miejsce pracy: Kraków
NBC Sp. z o.o.

Obowiązki na stanowisku:

  • projektowanie i wdrażanie aplikacji w Javie,
  • optymalizacja istniejących algorytmów i implementacji,
  • analiza i wdrażanie wymagań programowych,
  • pisanie dokumentacji oprogramowania (projekt, specyfikacja),
  • aktywny udział w pracy i decyzjach zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z informatyki lub pokrewnej dyscypliny,
  • minimum 2 lata doświadczenia jako Java Developer,
  • dobrej znajomości SQL, Spring, Hibernate, Oracle, Tomcat, REST, SVN,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2).

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • kartę MultiSport
  • Medicover
  • opiekę Menadżera Kariery
  • elastyczne formy zatrudnienia
  • różnorodne projekty
  • inne…

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.