Antrego Sp. z o.o.

Java Developer

Od: Antrego Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy młodą firmą specjalizującą się w tworzeniu aplikacji typu front-end. Dostarczamy intuicyjne rozwiązania, usprawniające procesy biznesowe naszych klientów za pomocą lekkich, nowoczesnych technologii.

Aktualnie poszukujemy developera z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji webowych opartych o Javę. Odbiorcą projektu jest zagraniczny Klient z branży telekomunikacyjnej. Projekt oparty jest o CMS Magnolia, którego znajomość nie jest wymagana.

Opis stanowiska:
* Tworzenie i rozwój komponentów na platformie CMS Magnolia (Light Modules)
* Integracja warstwy frontend i backend
* Implementacja REST API
* Projekt prowadzony w lekkiej metodyce typu Agile
* Wykorzystanie Continuous integration
* Praca w fajnej atmosferze małej firmy

* Dobra znajomość języka Java
* Znajomość GIT / Maven
* Doświadczenie w wykorzystaniu biblioteki FreeMarker
* Chęć poznawania nowych technologii
* Język angielski (poziom B2 lub C1)
* Poczucie humoru

Mile widziane:
* Znajomość technologii frontend: JavaScript / HTML5 / CSS3
* Znajomość Spring / Spring Boot / Solr
* Doświadczenie z CMS Magnolia / Light Modules

Widełki:
* 5000 - 8500zł brutto przy umowie o pracę
* 45 - 70 zł/h netto na fakturze (przy umowie B2B)
* Możliwe także inne formy zatrudnienia, jesteśmy w tej kwestii elastyczni