Hays Poland

Java Developer

Kielce
Kielce
NR REF.: 1123435

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kielce
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Częściowa praca zdalna

Zadania:

• Projektowanie i rozwój nowoczesnych aplikacji webowych w języku Java 11
• Tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu, który sam się dokumentuje
• Dotrzymywanie terminów
• Praca w zespole Scrumowym
• Dzielenie się wiedzą i pozytywne nastawienie do projektów

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w zespole wytwarzającym oprogramowanie
• Wykształcenie wyższe informatyczne (preferowany kierunek Inżynieria Oprogramowania)
• Dobra znajomość zagadnień Programowania Obiektowego w Java i wzorców projektowych
• Doświadczenie w pracy z technologiami: JEE, JPA, EJB lub Spring, Hibernate, REST, SOAP, OSGi
• Systemem kontroli wersji GIT
• Znajomość serwerów aplikacyjnych RedHat JBoss/Wildfly, IBM WebSphere lub Oracle GlassFish
• Korzystanie z DRY, SOLID, KISS
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych, PL/SQL i ORM
• Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i znajomość zagadnień transakcyjności
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

Dodatkowym atutem będą:
• Znajomość JBoss Fuse, Apache Felix, Apache Camel
• Chęć rozwoju, poznawania nowych technologii i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o B2B
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
• Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
• Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland