Java Developer

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1096530

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Lokalizacja: Gdańsk
Realizacja: 6-cio miesięcznykontrakt
Stawka: do negocjacji
Zadania:
  • Praca nad komponentami i rozszerzeniami aplikacji
  • integracja aplikacji z infrastruktura klienta
  • rozwijanie nowych funkcjonalności
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w Javie
  • bardzo dobra znajomość Javy (1.8)
  • praktyczna znajomość oraz zrozumienie wzorców projektowych
  • znajomość Spring Framework
  • mile widziana znajomość Docker'a
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • język angielski
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland