HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Java DeveloperMiejsce pracy: Bolechowo k/Poznania

Zadania:

  • utrzymanie i rozwój systemów firmy,
  • pracę przy projektach w ramach szyny integracyjnej Mule ESB,
  • analizę i ocenę występujących incydentów,
  • wsparcie rozwoju systemów i aplikacji w ramach organizacji,
  • optymalizację narzędzi i procesów zgodnych ze standardami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne),
  • dobra znajomość języka Java (Spring lub IBM Domino),
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MSSQL),
  • umiejętności analitycznego myślenia, zrozumienia potrzeb i kreatywnego podejścia do stawianych problemów,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającą na czytanie dokumentacji technicznej,
  • lojalność, uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • znajomość HTML, CSS (Bootstrap) i JavaScript (w tym jQuery),
  • znajomość usług REST\SOAP,
  • doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji GIT/GERRIT,
  • znajomość systemu Jenkins oraz Sonar Qube,
  • doświadczenie projektowe w obszarze wdrożeń systemów informatycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. przyzakładowy żłobek dla dzieci pracowników, możliwość nauki języków obcych, Pracowniczy Program Emerytalny).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.