Opis stanowiska pracy

Chcesz budować zaawansowane systemy dla giełd i funduszy hedgingowych od brazylii po Japonię?

Interesują Cię rynki finansowe i kryptowalutowe?

Połącz swoje wyjątkowe umiejętności techniczne i zainteresowanie inwestowaniem.

Pokaż nam swoje super moce i przekonaj nas, że to właśnie o Ciebie powinniśmy rozszerzyć nasz niesamowity zespół.

Do Twoich zadań należeć będzie:
• analiza złożonych systemów informatycznych
• planowanie oraz tworzenie nowych modułów systemu, które automatyzują przetwarzanie oraz kalkulacje na różnych typach dokumentów księgowych
• modernizacji starszych komponentów systemu,
• bieżąca obsługa systemu i naprawa błędów,
• bezpośrednia komunikacja z klientem w systemie Jira, w wyjątkowych sytuacjach mailowo lub telefonicznie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
• inwestowanie w Twój dalszy rozwój poprzez szkolenia, kursy i certyfikaty
• doskonała lokalizacja przy Placu Jana Pawła II
• elastyczne godziny pracy
• wykorzystywanie zmyślnych praktyk rozwoju oprogramowania
• możliwość pracy zdalnej
• nauka języków obcych z native speakerami
• wspólne wyjazdy integracyjne
• całe piętro przeznaczone na strefę chill-out
• umowa o pracę lub B2B.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
• posiadasz dobrą znajomość oraz minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java (1.7),
• znasz relacyjne bazy danych
• masz podstawową znajomość Hibernate
• masz doświadczenie z Maven i Git
• komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Ucieszy nas także, jeśli znasz:
• Oracle
• Java Swing
• Język niemiecki

Prezentacja firmy

Empirica SA powstała w 2012 roku i tworzy rozwiązania softwarowe dla ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems