Java Developer ze znajomością GWT

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005030
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Budowanie rozwiązań informatycznych w technologii Java;
  • Utrzymanie, wdrożenie istniejącego projektu.

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość Spring MVC;
  • Dobra znajomość GWT 2.5+ i GWT GXT;
  • Znajomość Hibernate i Angular;
  • Znajomość metodyki SCRUM.

Oferta:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B;
  • Pracę w renomowanej organizacji o ugruntowanej pozycji w sektorze bankowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do umiejętności i doświadczenia);
  • Benefity (Lux Med, MultiSport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.