Java Developer with english

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta który świadczy usługi rozwoju systemu bankowości korporacyjnej poszukujemy Java Developera.
Jest wiodącą firmą, zasięgu europejskiego, która wytwarza oprogramowanie w zakresie e-biznesu oraz bankowości elektronicznej.

Lokalizacja: Warszawa - Ochota

Zadania:

• Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w ramach projektów realizowanych przez firmę

• Udział w fazie projektowej cyklu rozwoju oprogramowania

• zarządzanie tworzeniem i tworzenie oprogramowania realizującego wymagania funkcjonalne (ze szczególnym naciskiem na warstwę prezentacyjną systemu)

• przygotowywanie specyfikacji testów oraz przypadków testowych

• wsparcie w uruchamianiu oprogramowania

• przygotowanie oraz prowadzenie testów jednostkowych oprogramowania

Wymagania:

• ugruntowane doświadczenie w rozwoju oprogramowania

• doświadczenie z Quality Driven Development

• zrozumienie procesów CI

• bardzo dobra znajomość JavaEE jak i J2EE oraz narzędzi: Maven, Jenkins, Subversion, GIT i Nexus; doświadczenie z JSF 2.0 będzie dużym plusem

• doświadczenie związane z systemami data management oraz językiem SQL

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

• współpracę i zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

• rozwój zawodowy poprzez realizację projektów dla klientów międzynarodowych

• elastyczne godziny pracy

• prywatną opiekę medyczną

• karnet sportowy

• owoce w biurze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media