Java Developer (Regular / Senior)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Naszym klientem jest firma, która oferuje zintegrowane portfolio produktów i usług, które umożliwia budowanie i prowadzenie lepszego społeczeństwa sieciowego. Nasze rozwiązania dostarczają usługi telewizyjne i szerokopasmowe do Twojego domu, zabezpieczają Twoje bezpieczeństwo w miejscach publicznych i kierują korzystaniem z transportu publicznego.

Zadania na tym stanowisku:

Wdrażanie nowych funkcjonalności dla systemów informacji pasażerskiej, która są używane, na pokładach pociągów, tramwajów i metra.

Wymagania:

-min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java

-dobra znajomość środowiska Linuxa i skyptowanie w Shell’u

-dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

-umiejętności tworzenia wysokiej jakości kodu

-umiejętności pracy w zespole rozproszonym i miedzynarodowym

-dobrze rozwijniete umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

-znajomość / dośwaidczenie w programowaniu w języku: C, Python

-znajomość nowoczesnych technologii webowych: React

Klient oferuje :

-dowolną formę współpracy (umowa o prace lub B2B)

-pracy przy ciekawych projektach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

-elastyczne godziny pracy (możliwośc rozpoczęcia pracy miedzy 7:00, a 10:00)

-nowoczesne biuro

-parking

-karte Multisport

-prywatną opiekę medyczną

-przyjazną, nieformalną atmosferę współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media