Java Developer (R&D)

 j-labs Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków
 j-labs Sp. z o.o.  j-labs Sp. z o.o.  j-labs Sp. z o.o.

Zakres obowiązków i opis projektu:

  • Projekt dotyczy tworzenia uniwersalnych rozwiązań będących podstawą do pracy w większości projektów (branża: linie lotnicze).
  • Rozwój aplikacji obejmuje również pracę z obszaru R&D.
  • Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za rozwijanie nowych funkcjonalności, uczestnictwo w kreowaniu rozwiązań i rozwoju architektury technicznej systemu oraz częściowo jego utrzymanie.
  • W projekcie stosowane jest Continuos Integration (Jenkins.)
  • Praca zespołu oparta jest o metodologię SCRUM, deweloperzy pracują w dwutygodniowych sprintach (codzienne stand-up’y). W skład zespołu wchodzą deweloperzy (6-7 osób), Scrum Master oraz Product Owner.
  • W projekcie kładzie się nacisk na jakość stosowanych rozwiązań - obecne są testy jednostkowe, code review, TDD.
  • Średnie pokrycie testami jednostkowymi wynosi 60%.

Technologie wykorzystywane w projekcie:

  • Java 8,
  • Tomcat,
  • Spring,
  • Hibernate,
  • REST/SOAP,
  • Maven, GIT,
  • TDD, JUnit,
  • Jenkins,
  • Scrum, Rally, JIRA.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w Javie (min. 2 lata),
  • Znajomość Springa,
  • Doświadczenie w pracy z Hibernate,
  • Dobre praktyki programistyczne,
  • Zrozumienie pracy w Scrumie.

Dołącz do zespołu j-labs