Java Developer - praca zdalna

Power Media

Zielona Góra, lubuskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Zielona Góra

Nasz klient jest ekspertem w tworzeniu kompleksowych platform do zakładów wzajemnych. Ich produkty dostarczają funkcje, których nie można znaleźć w produktach u konkurencji. Firma dzięki ścisłej współpracy ze swoimi klientami stale rozwija oprogramowanie bukmacherskie, czyniąc je szybszym, bardziej niezawodnym i łatwiejszym w użyciu.

Firma dla osób z poza Szczecina oferuje możliwość pracy zdalnej, z koniecznością pojawiania się biurze 2 razy w miesiącu.

Zadania:

Do najważniejszych obowiązków będzie należało tworzenie oprogramowania w Javie w ramach współpracy z zespołem programistów. Opracowywane oprogramowanie obejmuje: systemy do przyjmowania i rozliczania zakładów, integrację produktów innych producentów (kasyna, poker roomy, sporty wirtualne itp.), integrację metod płatności, a także rozwój naszej platformy.

Stack technologiczny: Java, Hibernate, Spring, SQL, Jenkins, RabbitMQ, JBoss Application Ser, GIT, GitLab.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Java z użyciem Hibernate
  • doświadczenie w pracy z relacyjnym bazami danych (SQL),
  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu Maven, Ant
  • znajomość systemów wersjonowania GIT,
  • umiejętność korzystania z narzędzi CI (Jenkins),
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość: Spring, GitLab, JBoss Application Ser
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • algorytmiczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • utrzymywanie porządku w kodzie.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy),
  • możliwość realnego wpływu kształt projektu oraz produkt,
  • możliwość zmiany projektu,
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • prywatna opiekaj medyczna i stomatologiczna,
  • dofinansowanie komunikacji miejskiej,
  • parking dla pracowników,
  • spotkania integracyjne,
  • firmowa drużyna sportowa,
  • nowoczesne biuro w samych centrum Szczecina,
  • dostęp do strefy relaksu,
  • pracę zdalną dla osób z poza Szczecina, z koniecznością pojawiania sięw biurze 2 razy w miesiącu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media