Java Developer (Mid. /Senior)

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji dedykowanej dla branży finansowej
  • Praca w międzynarodowych zespołach w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania;
  • Rozwój w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp.

Wymagania:

  • 3 letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE;
  • Doświadczenie w technologii Java z wykorzystaniem Spring i Hibernate (w przypadku Seniora obowiązkowo wymagane)
  • Praktyczna znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Struts, XML, Web Services, Servlets);
  • Znajomość produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server);
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z JavaScript, Angular, jQuery
  • Znajomość jęz. niemieckiego

Oferujemy:

  • Szkolenia zawodowe i językowe;
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach - Master Benefit;
  • Możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Wsparcie w relokacji (10 000 PLN)
  • Bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;
  • Dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.