Java Developer (Mid. /Senior)

Cyclad Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Typ projektów: e-commerce/ finanse/ubezpieczenia
  • Lokalizacja: Wrocław / Poznań / Szczecin - obecnie 100% zdalnie
  • Budżet: Mid: 12 000-15 000 PLN brutto, Senior: 15 000-18 000 PLN brutto (lub B2B)

Obowiązki:

  • Utrzymanie i rozwój wiodącego systemu informatycznego, obsługującego firmowe procesy biznesowe,
  • Rozwój nowoczesnych rozwiązań usprawniających pracę użytkowników,
  • Implementacja nowych wymagań,
  • Zmiany w istniejących systemach i refaktoryzacja kodu,
  • Wsparcie obsługi błędów produkcyjnych,
  • Praca w zespole programistów, analityków i testerów w kontakcie z biznesem.

Wymagania:

  • Min. 3 lata komercyjnego doświadczenia z Java/JEE
  • Doświadczenie z Spring / Hibernate (w przypadku Seniora obowiązkowo wymagane)
  • Doświadczenie z technologiami webowymi (np. JSP, JSF, Struts, XML, Web Services);
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z JS, Angular, jQuery
  • Doświadczanie w tworzeniu aplikacji w obszarze e-commerce/finansów

Oferujemy:

  • Długoterminowe, stabilne zatrudnienie
  • Bezpośredni wpływ na produkt
  • Przyjazna atmosfera, bez stresu i dress code
  • Elastyczne godziny pracy, aby pomóc Ci zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym i znaleźć czas na hobby
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), ubezpieczenie na życie
  • Całkiem przyzwoitą bibliotekę firmową, możesz też skorzystać z jednego z naszych czytników ebooków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.