Java Developer (Front-end)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005076
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Zaprojektowanie i implementacja rozwiązań w technologii Java;
  • Poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe;
  • Dbanie o wydajność i jakość tworzonego oprogramowania.

Oczekiwania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - np. informatyka;
  • Znajomość technologii tj.: Java 7/8, Spring 4.X, JPA 2.X, Hibernate, HTML, XML, JSP, JavaScript, JQuery, Bootstrap, Maven, GIT, JIRA, Jenkins i procesów Continuous Integration/Testing;
  • Dobra znajomość baz danych Oracle;
  • Dobra znajomość serwera aplikacji Tomcat;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Mile widziane doświadczenie pracy w SCRUMlE;
  • Mile widziana znajomość branży ubezpieczeń majątkowych;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz dbałość o tworzenie nowych rozwiązań.

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z zatrudnieniem w oparciu o umowę B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet benefitów (LuxMed, Multisport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.