Java Developer || 3 500 - 6 000 EUR brutto

Make my mind

Niemcy Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesuje Cię relokacja do Niemiec, to świetnie trafiłeś/aś!

Firma AKRA GmbH, dostawca usług IT oraz rozwiązań konsultingowych, specjalizująca się w kompleksowym dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań od etapu analizy, aż po wdrożenie i konserwację, poszukuje gotowych do przeprowadzki i chętnych podjęcia nowych wyzwań Java Developerów.

Oferujemy:

• udział w projektach IT realizowanych w najnowszych technologiach i szerokie możliwości rozwoju

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Niemiec i Polski

• przyjazną i prorodzinną atmosferę

• otwartą komunikację na wszystkich szczeblach organizacji

• bogaty pakiet benefitów (m.in. wybór konfiguracji sprzętowej, elastyczne godziny pracy i planowanie urlopu, pizza party, aktywności sportowe, wyjazdy integracyjne, kursy językowe, budżet szkoleniowy, owoce, napoje i przekąski)

• kompleksowe wsparcie organizacyjno-logistyczne w procesie relokacji

Wymagamy:

• wyższego wykształcenia - również spoza IT

• podstawowej znajomości j. niemieckiego i chęci dalszej nauki

• znajomości j. angielskiego

• zainteresowania metodykami Agile

• wiedzy z zakresu OOP, architektury systemów, baz danych i tworzenia (web-) aplikacji

• doświadczenia w środowiskach typu JSE, JME, JEE

Znajomości części z następujących technologii:

• Spring (Core, MVC, Boat, AOP)

• Apache (np. Commons, Tapestry, Tiles, Wicket, Kafka, Ant, Lucene, POI, log4j, Camel)

• Web Services (REST i SOAP)

• Narzędzia automatyzujące (Maven, Gradle)

• Narzędzia CI (Jenkins, Travis CI, Gitlab CI)

• Systemy kontroli wersji (Git, SVN)

• Serwery aplikacji (np. Jboss/Wildfly, Tomcat/TomEE, Glassfish, Websphere)

• Narzędzia do tworzenia testów (np. Junit, TestNG, EssertJ, Mockito, Hamcrest, Aquillian)

• Inne popularne technologie (np. Hibernate, SLF4J, Logback, Joda-Time, Guava, Vavr, Lombok)

• Kontenery (np. Docket, Kubernetes, Mesos)

Postaw na rozwój i nowe doświadczenia. Aplikuj już teraz!

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu doradztwa zawodowego, rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP