Java Developer (100% remote work)

Power Media

Kielce, świętokrzyskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kielce

Nasz klient od 20-lat dostarcza zaawansowane, wysoko konwersyjne rozwiązania dla sklepów B2B, B2C, a także mareketplac’ów, czy społeczności zakupowych. Specjalizuje się w E-commerce, Data Management (Agile Data Warehouse, Data Governance) oraz Content Management. Pracują w międzynarodowym środowisku, obsługującym klientów z całej Europy i USA.

Lokalizacja biura: Warszawa i Katowice.

Projekty: Firma jest zaangażowana w wiele różnych projektów, głownie z branży e-commerce oraz Business Intelligence. E-commerce: od małych wdrożeń po systemy korporacyjne łączące cały krajobraz systemów klienta z rozwiązaniem e-commerce. Business Intelligence rozwiązania dla hurtowni farmaceutycznych.

Technologie wykorzystywane w projektach: Java, Spring, Spring Boot, Spring Integration, Hybris, Scala, WireMock, Selenium, FlayWay, Node.js, JavaScript/TypeScript, GraphQL, Microservices, Swagger, Jacoco, Cucumber, Maven, SonarQube, Flowable, MapStruct, Jenkins, Kubernetes, AWS, Azure.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów opartych na technologii Java
  • Tworzenie dokumentacji technicznej - Analiza potrzeb klienta
  • Współpraca z analitykami i architektami przy uszczegółowieniu założeń projektowych
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów
  • Chęć rozwiązywania problemów pojawiających się w trakcie realizacji projektów
  • Doradztwo i współpraca z zespołem wewnętrznym i zewnętrznym SG

Wymagania:

  • ponad 3-letnie doświadczenie związane z tworzeniem oprogramowania w języku Java
  • doświadczenie z technologiami: Spring, MVC, web services, Tomcat (lub inny serwer aplikacyjny)
  • znajomość baz danych oraz SQL
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) – codzienna praca w międzynarodowym zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • nastawienie na pracę zespołową
  • otwartość na poznawanie nowych technologii
  • ciekawość świata oraz poczucie humoru ????

 Mile widziane:

  • doświadczenie / dobra znajomość: Hybris
  • doświadczenie / znajomość: RDBMS, ORM, SAP CX
  • znajomość technologii związanych z rozwiązaniami chmurowymi (AWS/Azure/GCP) oraz microserwisami

Firma oferuje:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (KUP 90%) lub B2B
  • Pracę 100% zdalną, stacjonarną lub hybrydową (wg preferencji)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płaska struktura organizacyjna - tutaj każda osoba jest ważna, pełni określoną rolę i przyczynia się do rozwoju firmy
  • Antykorporacyjne podejście do pracy i zespołu – odpowiedzialność za swój udział w projekcie, autonomia w powierzonych zadaniach i wzajemne zaufanie w zespole
  • Pracę w doświadczonym, silnie technologicznym zespole, nastawionym na dzielenie się widzą
  • Indywidualne podeście do rozwoju pracownika
  • Rozwój zawodowy – ciekawe, międzynarodowe projekty, finansowanie szkoleń branżowych i certyfikatów
  • Możliwość rozwoju/awansu w kierunku Leada lub Architecta
  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach przy wykorzystaniu najnowszych technologii (SAP CX, Architektury mikroserwisowe)
  • Praca dla ciekawych klientów takich jak jedna z największych firm logistycznych na świecie czy jednego z największych producentów samochodów w Niemczech
  • Atmosfera zaufania, współpracy, wzajemnej pomocy i działań integracyjnych
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych (lokalne akcje, wyjazdy integracyjne, warsztaty integracyjne, warsztaty team – building)
  • Prestiżowe biuro w centralnej lokalizacji z pełną infrastrukturą gastronomiczną i kulturalną (dobra kawa, owoce, zdrowe przekąski na stałym wyposażeniu)
  • Play room: rzutki, pin-pong, piłkarzyki
  • Benefity: Ubezpieczenie grupowe, Pakiet sportowy, Lekcje języka angielskiego i niemieckiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media