Java AEM Developer (Regular/Senior)

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Klient: szwajcarska, nowoczesna firma technologiczna – wiodący dostawca rozwiązań e-biznesowych w Europie. Usługi firmy obejmują consulting, e-commerce, marketing internetowy, UX, hosting czy development. Poszukujemy doświadczonego Java AEM Developera, który chce być częścią zwinnych projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Zürcher Verkehrsverbund, Plansee, Concordia i wielu innych.

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie

Wykorzystywane technologie:

  • Adobe AEM: opracowanie kompleksowego rozwiązania do zarządzania treścią, które odpowiada potrzebom naszych klientów
  • Języki JVM: Java, Kotlin, Scala
  • Spring framework do tworzenia sieci i mikroserwisów
  • Pozostałe techologie: Git, Bitbucket Server, TeamCity, Jenkins, Octopus, Docker, Kubernetes, Jira & Co.

Zadania:

  • Rozwój oprogramowania po stronie backendu wymagających witryn i usług internetowych premium
  • Przegląd kodu oraz środków kontroli jakości
  • Rozwiązywanie problemów wspólnie z zespołem
  • Weryfikowanie, ocena i wdrażanie niezbędnych zmian

Wymagania:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie z językiem Java (Java 8+)
  • Ponad 3 -letnie doświadczenie w pracy z Adobe AEM
  • Dobra znajomość optymalizacji wydajności w AEM
  • Dobra znajomość funkcjonalności AEM: MSM, Tagging, Translations
  • Dobra znajomość frameworka Spring
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie z usługami sieciowymi
  • Profesjonalny know-how w zakresie tworzenia oprogramowania
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym jest atutem

Firma oferuje:

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę (podwyższone koszty uzyskania przychodu) lub B2B
  • Roczne premie
  • Jubileuszowe premie na 2, 5, 10 i 15 lat pracy
  • Elastyczny godziny pracy (start 6:30-10:30)
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: Szkolenia i Certyfikacje
  • Pracę międzynarodowym środowisku
  • Imprezy integracyjne
  • Lenie i zimowe wyjazdy firmowe
  • Lekcje j. niemieckiego
  • Karta Multisport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Oryginalna szwajcarska czekolada
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia
  • Możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej lub 100% zdalnej (także po pandemii)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media