IT Tester / IT Senior Tester / IT Test Manager

Workforce Logiq

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży finansowej w Gdyni poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiska testerskie. Otwartych projektów jest przynajmniej 7, potrzeby są ciągłe. Zatem kandydat ma możliwość wyboru, który projekt jest dla niego intersujący jak i jaki poziom stanowiska stanowi dla niego wyzwanie zawodowe. Poszukiwane są osoby o profilu: IT Tester, IT Senior Tester a także IT Test Manager.

Zadania:

• Wykonywanie testów automatycznych, akceptacyjnych, funkcjonalnych

• Tworzenie scenariuszy testowych oraz dokumentacji testów,

• Współpraca z właścicielami produktu w zakresie uzgadniania szczegółów wymagań oraz z programistami w zakresie uzgadniania szczegółów implementacji

• Udział w testowaniu tool changes w BMC Remedy i innych, które wspierają proces zarządzania zmianami – dot. IT Test Manager’a

• Ogólne zarządzanie testami, odpowiedzialność projektu, zarządzanie zasobami, coaching, zapewnienie jakości - dot. IT Test Manager’a

Oferujemy:

• Udział w realizacji innowacyjnych projektów dla prestiżowego klienta

• Pracę w strukturach IT innowacyjnego Banku w Europie

• Zatrudnienie w oparciu o B2B – zatem rozliczenie każdej przepracowanej godziny, o wiele większe zarobki niż na umowę o pracę

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego przez udział w projektach z nowoczesnymi technologiami

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w analizie wymagań, przygotowaniu testów i danych testowych, wykonanie testów, zgłaszaniu usterek / problemów oraz przygotowanie raportów z testów

• Umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa w działaniu

• Dokładność i sumienność

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży finansowej

Znajomość:

• narzędzia: Selenium, HP UFT, Cucumer, Serenity, Bamboo, Jenkins

• języków skryptowych (PowerShell)

• certyfikat ISTQB mile wdziany

• Scrum, FDD, XP, Crystal, DSDM – dot. Test Manager’a

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
6, 12 msc z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości