IT System Administrator

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT,  wywodzącej się z software house’a, tworzącej oprogramowanie dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujemy specjalisty na stanowisko IT System Administrator.

Czym będziesz się zajmował?

Ciągłym monitorowaniem stanu infrastruktury, reagowaniem na pojawiające się incydenty i pracą nad dostosowywaniem i wytwarzaniem narzędzi pomocnych przy monitorowaniu i wykrywaniu potencjalnych problemów.

Wymagania

Wymagania:

  • administracja systemami Linux
  • doświadczenie w pracy z narzędzi do automatyzacji i zarządzania konfiguracją (Puppet/Ansible)
  • znajomość : MySQL, Foreman, Haproxy
  • mile widziana znajomość: Libvirt/Ovirt, Redis, PostgreSQL, RabbitMQ

Firma oferuje:

  • stałą współpracę na zasadach B2B/UoP,
  • elastyczny czas pracy,atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie,
  • śniadania firmowe, owoce, napoje,play room, parking rowerowy,
  • budżet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, wspólne wyjścia, imprezy integracyjne

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy