Human & Hunter Sp. z o.o.

IT System Administrator

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania:

  • Analizowanie, monitorowanie, konfigurowanie i utrzymywanie istniejącej struktury IT oraz identyfikowanie ewentualnych możliwości usprawnień;
  • Instalowanie, aktualizowanie i utrzymywanie komputerów, laptopów, drukarek i skanerów;
  • Zapewnienie pomocy technicznej i rozwiązywanie problemów;
  • Pozostanie w gotowości na wsparciu 24h / 5 w zmieniających się środowisku pracy, gdy jest to konieczne.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe / techniczne (preferowane IT);
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w administrowaniu systemami;
  • Doświadczenie i praktyczna znajomość Windows Server, Active Directory Services, Hyper-V, DNS i DHCP;
  • Dobra znajomość zasad bezpieczeństwa IT, w tym ochrony punktu końcowego (antywirus / antymalware), bezpieczeństwo sieci i serwera;
  • Znajomość sprzętu sieciowego (routery, przełączniki, urządzenia Wi-Fi, firewalle;
  • Znajomość routingu i przełączania TCP / IP oraz możliwość instalacji i rozwiązywania problemów z sieciami LAN i VPN
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Świadczenia dodatkowe: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość szkoleń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.