Power Media

IT Support

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Zakres obowiązków:

  • praca na 1 linii wsparcia
  • monitorowanie, analiza i rozwiązywanie alertów bezpieczeństwa
  • usprawnianie istniejących procesów
  • zapewnianie odpowiedzi na wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszeń bezpieczeństwa w oparciu o wewnętrzne procedury
  • współpracę z innymi członkami zespołu Security Operations Center

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe licencjackie (informatyka lub pokrewne preferowane)
  • doświadczenia na stanowisku w jednym z obszarów:
    • wsparcie klienta
    • IT security
    • pentester
  • chęć rozwoju w IT Security
  • umiejętność analitycznego myślenia, krytycznej analizy zagadnień IT, umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( minimum b2)
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • będziesz częścią złożonego i międzynarodowego środowiska pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bonusy roczne oraz dodatki świąteczne,
  • bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Karta Multisport/pakiet MyBenefit),
  • świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne),
  • możliwości szkoleń i rozwój osobisty, duży budżet szkoleniowy,
  • zajęcia z języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • elastyczny i równoważony czas pracy,
  • możliwość Home Office,
  • elektrycznie dopasowywane biurka,
  • praca w firmie skoncentrowanej na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media