Power Media

IT Support

Od: Power Media
Miejsce pracy: Gliwice

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest IT Support, który jest entuzjastą nowych technologii  i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:

  • Odpowiadanie na wezwania o wsparcie użytkowników i analizowanie problemu
  • Aktywny kontakt z biznesem i analizowanie jego potrzeb
  • Eskalacja zaawansowanych problemów do wsparcia drugiej i trzeciej linii
  • Udział w różnych projektach zespołu i projektach międzynarodowych

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • zrozumienie systemów informatycznych, narzędzi i kluczowych procesów IT w zakresie świadczenia i obsługi usług
  • Dobre umiejętności analityczne, organizacyjne, interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność dobrego współdziałania z partnerami biznesowymi w globalnym dynamicznym środowisku pracy
  • Dodatkowym atutem byłoby odpowiednie wykształcenie lub w trakcie nauki

Mile widziane :

  • znajomość dodatkowych języków
  • Doświadczenie zawodowe w IT Service Desk / IT Helpdesk / IT Support (najlepiej w dynamicznym środowisku międzynarodowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój zawodowy i pracę nad ciekawymi, międzynarodowymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość udziały w konferencjach
  • Kursy języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach
  • Wewnętrzna siłownia oraz Chillout room
  • Imprezy integracyjne
  • Swobodna atmosfera
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media