IT Support - Wrocław

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1092924

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – lidera w produkcji i sprzedaży mebli – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
IT Support

Lokalizacja: Wrocław
Forma współpracy: Umowa zlecenie lub kontrakt B2B
Stawka: 250-350 PLN netto + VAT / dzień
Start projektu: Początek września (możliwość rozpoczęcia wcześniej)

Zadania:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku IT Support będzie zarządzanie lokalną infrastrukturą IT w danej lokalizacji oraz dodatkowo:
  • pomoc techniczna dla użytkowników sieci: instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • help-desk przez telefon i zdalny pulpit dla Sklepów
  • opieka nad urządzeniami klasy PC/drukarki/tablety/skanery
  • administracja serwerami Windows i Linux
  • kontrola pracy serwerów sklepowych
  • instalacja aplikacji, rozwiązywanie problemów ze zgodnością wersji, tworzenie pakietów automatycznych
  • konfiguracja urządzeń sieciowych i bezprzewodowych
  • samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • prowadzenie rejestru i kontrola zgłoszeń serwisowych
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Wymagania:

Mile widziane pierwsze doświadczenie w powyższych technologiach/zagadnieniach. Jesteśmy otwarci na studentów, którzy będą gotowi podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:
  • Dobry start w karierze na rynku IT
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce
  • Benefity pozapłacowe: Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Nie zwlekaj, aplikuj od razu!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland