IT Support Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1166360

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży Technologii i IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wsparcia w obszarze infrastruktury IT
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu IT
  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie jednostek z systemami Windows i oprogramowaniem klienckim
  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników
  • Obsługa elektronicznych systemów zgłoszeń

Nasze wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w pracy w zespole wsparcia (np. help desk, customer support)
  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10 (pozwalająca na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej- warunek konieczny (praca w środowisku międzynarodowym)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość Microsoft 365/Google Workspace
  • Znajomość protokołu TCP/IP
  • Znajomość budowy komputera
  • Podstawowa znajomość Active Directory
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziane)
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie będącej częścią międzynarodowej korporacji (u naszego Klienta)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

 Benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie wakacji dla dzieci

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland