IT Support Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1153092

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa / zdalna (model hybrydowy)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (dla studentów)

Współpraca: do końca roku 2021

Stawka: 50-60 pln net+vat/h

Start: SIERPIEŃ

Możliwość współpracy na full time lub part-time

Zadania:
  • Bieżace wsparcie użytkowników (zdalnie i lokalnie)
  • Rozwiązywanie problemów z obszaru infrastruktury, sieci, sprzętu
  • Przygotowywanie stanowisk, nadawanie dostępów, itp.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (Informatyka, Telekomunikacja, pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w rozwązywaniu problemu z sharepoint (duży plus)
  • Samodzielność, komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1 (codzienny użytek)

Oferujemy:
  • Możliwość współpracy full time lub part time
  • Możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie (studenci)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland