IT Support Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1109796

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: IT Support Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Forma współpracy: kontrakt B2B (ewentualnie umowa zlecenie dla studentów ostanich lat Informatyki lub kierunków pokrewnych)
Stawka: 40 pln netto+vat/h przy B2B / 28-30 pln brutto/h przy umowie zlecenie dla studentów
8 godzin/day

Główne zadania:
  • Udzielanie wsparcia użytkownikom
  • Wsparcie w zakresie MS Office 2013, Windows 7 & 10
  • Zdalne rozwiązywanie problemów

Oczekiwania:
  • Znajomość systemu Windows 7 & 10, w tym Office 2013
  • Mile widziane doświadczenie w udzielaniu wsparcia użytkownikom
  • Umiejętność swobodnego kominikowania się z innymi
  • Otwartość, pozytywne nastawienie do ludzi, chęć nauki i zdobywania doświadczenia
  • Język angielski poziom B2

Oferujemy:
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland