IT SQL Specialist

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1099515

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego topowego Klienta - lidera rynku farmaceutycznego- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Location: Poznań
Job type: Contract B2B

Zadania:
  • Uczestnictwo w upgrade’ie istniejącego portalu oraz drożeniu go na nowych rynkach
  • Praca z bazą danych SQL
  • Generowania zapytań wewnętrznych
  • Analiza danych
  • Tworzenie raportów

Wymagania:
  • Znajomość języka SQL
  • Doświadczenie z pracą w bazach danych
  • Język angielski na poziomie B2
  • Doświadczenie z informatica (byłoby na plus)
  • Znajomość branży IT
  • Analityczny umysł
  • Chęć do rozwoju

Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Uczestnictwo w ciekawym projekcie w dużej, rozwojowej organizacji
  • Praca pełna wyzwań
  • Możliwość pracy w sukcesywnym, międzynarodowym środowisku
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Benefity: Multisport & Medicover
  • Elastyczność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland