Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

IT Specialist

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Wrocław

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • zarządzanie środowiskiem serwerowym, które oparte jest o maszyny wirtualne,z
  • zapewnienie wsparcia użytkownikom końcowym (rozwiązywanie problemów systemowych i ze sprzętem komputerowym),
  • zarządzanie systemem RCP i centralą telefoniczną,
  • administrowanie systemem MES MP2 Procon oraz ERP Comarch CDN XL,
  • obsługa systemu do zgłaszania awarii GLPI,
  • tworzenie raportów za pomocą SQL,
  • bezpośrednia współpraca z partnerami dostarczającymi usługi oraz rozwiązania IT,
  • zarządzenie infrastrukturą serwerową i sieciową oraz oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych danych,
  • stała ewidencja sprzętu informatycznego i systemu,

 Czego od Ciebie oczekujemy?

  • znajomości rozwiązań siechowych oraz serwerowych (TCP/IP, LAN/WAN/VPN),
  • praktycznej wiedzy z zakresu wirtualizacji środowiska serwerowego,
  • znajomości oprogramowania Vmware,
  • doświadczenia w administrowaniu/zarządzaniu systemami ERP (znajomość systemów Comarch będzie mile widziana),
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (MsSQL, MySQL),
  • praktycznej znajomości Windows 7/10, Linux oraz pakietu Microsoft Office,
  • doświadczenia w pracy z Active Directory, Widows Server 2012,

 Co możemy zaoferować?

  • rozbudowany pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta Multisport),
  • umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwość realizowania własnych inicjatyw,

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy