Michael Page Michael Page

IT Specialist

Na stanowisku Specjalisty/Specjalistki ds. IT będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za wsparcie użytkowników wewnątrz firmy (godziny biznesowe) jak i również doraźną pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów VIP pracowników w trybie on-call.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, świadczącego usługi zarządcze i konsultingowe na rzecz spółek operacyjnych w Polsce poszukujemy osoby do warszawskiego biura na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. IT

Opis stanowiska

  • Wsparcie użytkowników końcowych VIP Firmy
  • Zarządzanie użytkownikami końcowymi - planowanie działań i podejmowanie decyzji o wyborze odpowiednich rozwiązań, sprzętu i oprogramowania w ramach obowiązujących Polityk i Procedur
  • Monitorowanie oprogramowania i systemów na serwerach i komputerach użytkowników końcowych
  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych - aktualizacja systemów informatycznych w oparciu o wymagania centralnych polityk bezpieczeństwa IT
  • Utrzymanie ciągłości działania oraz monitorowanie systemów informatycznych w infrastrukturze w Polsce w ramach Spółki
  • Współpraca z centralnymi zespołami IT w ramach korporacyjnych projektów IT Security
  • Uczestnictwo w opracowywaniu lokalnych polityk, procedur oraz instrukcji IT zgodnie z centralnymi wymogami

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższego informatycznego (minimum inż.)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości systemów operacyjnych Windows, znajomość sieci WAN/LAN/WiFi, Firewall oraz systemów archiwizacji danych, znajomość standardów IT
  • Podstawowa znajomość technologii Windows Serwer, systemów wirtualizacji mile widziana
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientem VIP
  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności
  • Gotowości na rozwój, inicjatywy

Oferujemy

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Profesjonalne szkolenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet opieki medycznej
  • Kartę Multisport lub Sport i Kultura (do wyboru)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page