Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

IT Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki należące do osoby zatrudnionej:

  • Udział w procesach wdrożeniowych systemów IT oraz ich nadzór na rynku Polskim przy współpracy z zagranicznymi oddziałami
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie błędów w obsługiwanych systemach IT
  • Kontrola sprawności systemów informatycznych, wewnętrznych platform i intranetu
  • Bieżąca pomoc w kwestiach technicznych dla wszystkich pracowników firmy na terenie Polski
  • Sporadyczne podróże służbowe w Polsce oraz za granicą

Czego oczekujemy?

  • Min. 2 - 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność zarządzania procesami informatycznymi w międzynarodowym środowisku,
  • Wykształcenia wyższego na kierunkach informatycznych
  • Wysokiego poziomu umiejętności organizacyjnych, chęci rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętności pracy zespołowej, otwartości na wyzwania

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i benefity (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Pracę na pełen etat (pon - pt), w godzinach 9 - 17
  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dużą możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Lokalizacja: Warszawa, ok. Metra Politechnika

Numer referencyjny: ITS/WA2/01/2019/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.