IT Specialist

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla międzynarodowej organizacji z branży produkcyjnej poszukujemy

IT SpecialistMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Rozwiązywanie ticketów ( II linia wsparcia)
  • Kontakt z użytkownikami w języku angielskim ew. niemieckim
  • Obsługa i konfiguracja sprzętu komputerowego ( urządzenia mobilne, PC)
  • Wsparcie w rozwoju infrastruktury IT

Wymagania:

  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Bardzo szeroki pakiet benefietów ( m.in. premie comiesięczne, premie za KPI, fitness w firmie, wsparcie finansowe z okazji Świąt, dopłaty do dojazdów)
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 9000 - 11 000 PLN brutto
  • System zmianowy: 6-14, 10-18
  • Otwarty i bardzo przyjazny zespół:)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.