ManpowerGroup Sp. z o.o.

IT Specialist

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • Obsługa systemu zgłoszeń (Ticket tracking / Issue Tracking System)
  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną i wdrażanie nowego sprzętu
  • Eskalacja żądań zgodnie z procesem
  • Zarządzanie zgłoszeniami, instalacja oprogramowania, konfiguracja, aktualizacja;
  • Utrzymanie i aktualizacja inwentaryzacji
  • Rozwiązywanie incydentów rejestrowanych w systemie zgłoszeniowym
  • Diagnozowanie problemów dot. działania sprzętu biurowego IT i rozwiązywanie ich w określonym zakresie

Oferta

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku informatycznym
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca w siedzibie klienta Gliwice (szkolenie wdrożeniowe w Tychach)

Wymagania

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku- wymagane
  • Wykształcenie kierunkowe (IT)- mile widziane
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (desktopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7 ,8,10, Ms Office)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials