IT Specialist (SAP) (m/f)

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Odpowiedni kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie pełną infrastrukturą IT na zakładzie produkcyjnym firmy. Jednym z głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie wsparcie techniczne użytkowników systemu SAP ERP. Znajomość systemu SAP jest kluczowa. Zarządzanie oraz dbałość o sprawne działanie wszystkich stacji roboczych w firmie. Zarządzanie 1 osobą wewnątrz działu IT.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, zorientowana na zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną budynków. Spółka obecna jest w Hiszpanii oraz wielu krajach europejskich dzięki 13 zakładom produkcyjnym, rozmieszczonym strategicznie na całym kontynencie europejskim. Aktualnie firma jest jednym z największych w Europie producentów wełny mineralnej oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), dwóch uzupełniających się materiałów izolacyjnych, które izolują budynki zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych
  • Utrzymywanie zasobów informatycznych, bezpieczeństwa systemów i rozwijanie systemu informatycznego
  • Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla pracowników, m.in SAP
  • Budżetowanie i kontrolowanie kosztów IT
  • Negocjowanie z dostawcami sprzętu komputerowego
  • Opracowywanie projektów informatycznych
  • Wsparcie użytkowników firmowego systemu informatycznego pod kątem programowym i sprzętowym
  • Nadzór nad inwestycjami sprzętowymi oraz programowymi z zakresu IT
  • Współpracowanie z centralą, analitykami i projektantami systemów informatycznych oraz członkami zespołów wdrażających oprogramowanie
  • Uczestniczenie w pracach wdrożeniowych - instalowanie oprogramowania
  • Wspieranie użytkowników systemu SAP
  • Wspieranie techniczne dla użytkowników oprogramowania
  • Projektowanie architektury i tworzenie dokumentacji systemów i innych specyfikacji technicznych
  • Współpraca z firmą która odpowiada za RODO
  • Nadzór nad przestrzeganiem stosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę przetwarzanych danych osobowych w sposób odpowiedni do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną
  • Utrzymywanie lokalnej infrastruktury IT w zgodzie z korporacyjnymi standardami i zaleceniami kierowanie projektami informatycznymi
  • Raportowanie do ICT Managera za granicą

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Minimum 4 lata pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z zakresu IT, sieci komputerowych
  • Znajomość oprogramowania Microsoft (Server, Windows, Office)
  • Znajomość SAP (ERP)
  • Znajomość specyfiki dostawców rozwiązań IT
  • Ogólna wiedza z zakresu programowania, baz danych i sprzętu

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym oraz ambitnym zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Szereg benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page